Seny mangái

Főoldal - Rólam - Kapcsolat - Vendégkönyv - Képek/Rajzok - Tutorialok - Projektek - Bannerek - Linkek


Saigami R

DreamWalker

Prince

CosPlayBoy

Fake Wish

 
Oldal evolúció
Oldal evolúció : A "baleset"

A "baleset"

  2013.02.23. 10:38

Avagy az a bizonyos jelenség, ami következtében Ayumi a saigamik világában köt ki.

Nah ez egy érdekes rész. Hogy miért? Mert ez a jelenet az, ami gyakorlatilag 100%-ban eltér a a legeslegelső veriótól.

 


Nah ez egy érdekes rész. Hogy miért? Mert ez a jelenet az, ami gyakorlatilag 100%-ban eltér a a legeslegelső veriótól.

A 2006-os változatban ez a jelenet valami park melletti tónál van, és egyszer csak beáll a gebasz, a víz életre kel, és mint valami rossza hentaiban körbefonja Ayumit, és berántja a tóba. A helyzet az, hogy erre még a mai napig nincs magyarázatom XD Valószínüleg azért lett ilyen "élővíz" centrikus a dolog, mert nagyon nagy hatással volt rám a Final Fantasy X és ott a történet elején valami hasonló játszódik le.

Emlékszem, hogy régebben az egyik osztálytársam valamikor a 6. fejezet táján megkérdezte, hogy akkor ez most Reiji műve volt? Én meg csak néztem, hogy he? XD Aztán rájöttem, hogy tényleg úgy néz ki, mintha valaki manipulálta volna a vizet - így nagyon kézenfekvő lenne ez a Reijis sztori, de ez sose szerepelt az ötleteim közt.

ígyhát nem volt mit tenni, bizony ki kellett találnom valami jobbat. Ahogy szőttem a történetet fejben, és sokasodtak a karakterek, az egyik pillanatról a másikra ugrott be a nagy ötlet, úgy is mondhatnám, mint derült égből villámcsapás. XD

A 2008-as remakeben már így szerepel a dolog - kikötő, eső, villámlás és irány a víz.

Amikor ezt a jelenetet megrajzoltam 2008-ban már elterveztem a történet további kulcspontjait, és nagy vonalakban már megfogalmazódott bennem a befejezés, ezért iktattam be azt a plusz panelt is az imseretlen csuklyás alakkal.

Mivel ez a képsor már a korábbi remake próbálkozásban is kellőképp megváltozott, és teljes egészében kompatibilis a történet további alakulásában, így a 2013-as remakeben gyakorlatilag magán az eseménysoron nem is változtattam, csak sokkal jobb tagolást kapott. 

Amint láthatjátok a 2008-as verzióban két oldalban lerendeztem az egészet, de a 2013-asban már 4 oldalra lett bontva (bár a negyedik még nincs itt) - ennek két oka volt:

1. szerettem volna ha jelenet eleje, lassabb, elnyújtott, kicsit átadva azt a várakozást, ami Ayumiban is lejátszódik

2. azt akartam, hogy a villámcsapás a lehető legnagyobbat szóljon. X3 Eleinte úgy kezdtem el skiccelni, hogy az a képkocka egy teljesen önálló oldalt kapott volna, de végül elvetettem ezt, és aláraktam a megycsúszós részt, ezzel gyorsítva az események sodrát.

Egyéb kósza gondolatok ehhez a három oldalhoz:

- vitorlás hajót rajzolni nem egyszerű XD
- vízfelületet screentone nélkül macerás rajzolni. Hosszú percekig görnyedtem a Fairy tail köteteim fölött, hogy átlássam, hogy is működik az a fajta vízrajzolás, majd nekiestem vonalkázni. Mivel nem voltam biztos a módszer sikerességében megkérdeztem a páromat, hogy ő mit lát a fönti képkockán, mire ő a nagyon diplomatikus " ha nem sivatag, akkor víz" választ adta XD A végére azért már kezdtem belejönni XD
- a 6. oldal második képkockája teljesen kinyírt, amikor is Tike, a legjobb barátom elkezdte nézegetni a gépen az oldalakat, ahol csak ilyen kis ikonos nézetben látta ezt a képet, majd kinagyíttotta és megjegyezte: ahaa, szóval liheg, elsőre azt hittem, hogy behányt, nézd meg olyan mintha vödör is lenne előtte - azót nem tudok már ugyanúgy tekinteni erre a képkockára XD

 
Chat
 
Linkek

BLOG

5PANELS

 
Instagram
Instagram
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Látogatók
Indulás: 2006-11-10
 
Saigami 01. Kötet Felmérés
Te beszerzed majd a Saigami 01. kötetet? Ha igen, hogy?

Igen, magyarul, nyomtatásban.
Igen, magyarul, e-bookként.
Igen, angolul, nyomtatásban.
Igen, angolul, e-bookként.
Nem.
Nem tudom még, talán.
Egyéb álláspont, amire én nem gondoltam. XD
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Szavazás
Te előfizettél/megvetted a Saturday AM-et ?

Igen
Nem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
 
 


Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom