|
Te beszerzed majd a Saigami 01. kötetet? Ha igen, hogy?
|
| Igen, magyarul, nyomtatásban. (118 / 74%) |
 
|
| Igen, magyarul, e-bookként. (4 / 3%) |
 
|
| Igen, angolul, nyomtatásban. (2 / 1%) |
 
|
| Igen, angolul, e-bookként. (0 / 0%) |
 
|
| Nem. (4 / 3%) |
 
|
| Nem tudom még, talán. (10 / 6%) |
 
|
| Egyéb álláspont, amire én nem gondoltam. XD (22 / 14%) |
 
|
Szavazatok száma: 160
Létrehozás időpontja: 2015-02-24 23:10:57
Vissza a szavazáshoz Lezárt szavazások
|